V LGDH "InVictus"

 

V Lubawska Grunwaldzka Drużyna Harcerska

"InVictus"


Oto my! My, czyli V Lubawska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "InVictus"! Jesteśmy drużyną już od 3,5 roku, a w październiku będziemy obchodzić swoje 4 urodziny! Naszą drużynową jest od samego początku pwd Magdalena Kirzenkowska. a naszą przyboczną jest dh Marta Ankiewicz. Mamy 3 świetne zastępy, a są to: Szczęściary, InVijezynki i Infinity. Zastępową Szczęściar jest Paulina Osmańska, podzastępową Wiola Ismer. Nad InVijeżynkami od niedawna władzę przejęła Agnieszka Bukowska. Infinity to najmłodszy zastęp, którego zastępową jest Marta Wiśniewska, podzastępową Roksana Chuda. Poza nimi jest jeszcze kilka osób, które pełnią funkcje w naszej drużynie, m.in. proporcowe drużyny Angelika Piontkowska i Wiktoria Gamańska, kronikarka Julia Czacharowska. Na nasze zbiórki zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oraz 1-3 gimnazjum. Odbywają sie one o godzinie 17 w piątek w harcówce przy plebanii Kościoła św. Jana Chrzciciela i Michała Archanioła  w Lubawie. 


Drużynowa - Pwd. Magdalena Kirzenkowska tel.516456800

Przyboczna - Marta Ankiewicz - Pionierka

 

Wspierają nas:
team1
team2
team3
team4
team5
team6
Back to Top