Rajd Mikołajkowy "W Fabryce u Świętego Mikołaja"

W ostatni weekend odbył się rajd harcerski zorganizowany przez Kadrę Zuchową Hufca ZHP Iława. Na rajdzie było nas ponad 130 osób, byli to harcerze i zuchy z Iławy, Kisielic, Lubawy oraz Działdowa. Na rajdzie bawiliśmy się przednio oraz dziękujemy kadrze biwaku za tan dobrze spędzony czas. :

Na rajdzie podczas Świeczkowska został odczytany rozkaz o zmianie drużynowego 19 Iławskiej Gromady Zuchowej "Niedźwiedzia Gromada". Dziękujemy Druhowi pwd. Szymonowi Oleksów za służbę, funkcję objęła druhna Julia Rypińska.
Kolejnym punktem jest nowo powstała drużyna, Próbna Iławska Drużyna Starszo-Harcerska "Wataha" gdzie na czele drużynowym został druh Eryk Waszkiewicz. Gratulujemy obojgu nowym drużynowym i życzymy samych sukcesów. 
Także warto wymienić że Druhna Aleksandra Gacioch ukończyła pozytywnie próbę i została mianowana na stopień Podharcmistrzyni! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju harcerskiego! :)

Dziękuejmy również Grupa SIM, PCK Iława za zabezpieczenie naszego rajdu! :D

 

#zhp #ilawa #mikołajki #rajd #harcerze #zuchy #polish #scouts

mikol16