Zlot Grunwaldzki 2016 r.

W tym roku z naszego Hufca wyjechało ponad 70 harcerzy na grunwaldzkie pola aby przezyc swoją przygodę  i poznac harcerzy z całej Polski Liczmy że za rok pojedzie nas ponad setka. Warto wspomniec że druhny i druhowie z naszego hufca także pomagali przy organizacji zlotu  miedzy innymi nasz komendant hm. Maciej Marciniak był Kasztelanem gniazda W-M, Skarbnik Hufca pwd. Piotr Jakimowicz był Kwatermistrzem  Gniazda  W-M,, Z-ca komendanta ds. programowych hm. Maria Marciniak programowcem gniazda W-M, członkini KRH pwd. Aleksandra Gacioch Plastykiem Zlotu, phm. Adam Mańka Oboźnym gniazda W-M.  Dziękujemy organizatorom za tak wspaniałą i  niezapomnianą impreze!

 

PS: Gratulujemy pwd. Piotrowi Jakimowicz za wygraną w plebiscycie Wysokich Lotów Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej w kategori PR-Maker! 

 

zg16