19 IGZ "Niedźwiedzia Gromada"

 

19 Iławska Gromada Zuchowa

"Niedźwiedzia Gromada"


19 Iławska Gromada Zuchowa "Niedźwiedzia Gromada" działa w świetlicy szkolnej przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 2 im. M Konopnickiej w Iławie.

Na nasze zbiorki zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Oferujemy szeroką gamę zajęć. Na zbiorkach odkryjemy nowe zdolności. W tym roku zdobywamy miano Gromady Artystycznej. Podczas naszych spotkań nie zabraknie zabawy śpiewu tańca pląsów prac malarskich zajęć sportowych i wielu innych. Tu rozwiniecie swoje zdolności i umiejętności zadbamy o wasze talenty. Kiedy nas poznasz i przyjdziesz na zbiórkę już zawsze będziesz chciał tu przychodzić. Tylko my nauczymy Cię braterstwa. Dzięki nam zdobędziesz wartościowe wspomnienia.


Drużynowy - Pwd. Szymon Oleksów tel. 660 408 671

Przyboczna - Dh. Olena Burkiewicz 

Przyboczna - Dh. Julia Rypińska

Przyboczna - Dh. Ada Kotlińska

 

Wspierają nas:
team1
team2
team3
team4
team5
team6
Back to Top