pwd. Katarzyna Witkowska w 30-tce Niezwyczajnych

Druhna z naszego hufca pwd. Katarzyna Witkowska dostała się do finałowej 30-tki w plebiscycie Instruktorskim Niezwyczajni w kategorii wspierania rozwoju instruktorskiego drużynowych, jest jedyną kandydatką z Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej !!

 

Aby oddać swój głos wystarczy wejść na stronę http://zhp.pl/niezwyczajni/ , wybrać jedną z 5 osób z jednej kategorii i kliknąć przycisk zagłosuj. Bardzo ważne jest potwierdzenie głosu poprzez wejście na podanego przez siebie maila i kliknąć link potwierdzający.


Członkini hufcowej komisji rewizyjnej. Posiada niezwyczajne umiejętności łączenia niezliczonej ilości spraw. Opiekun wielu prób na stopnie harcerskie. Motywuje swoich podopiecznych do działania, zaraża optymizmem i jest wsparciem dla każdego, kto go potrzebuje. Dba o rozwój instruktorski kadry swojego hufca. Zorganizowała warsztaty sukcesywnego radzenia sobie z problemami. Wspiera instruktorów w każdym momencie ich harcersiej drogi. Organizuje wiele przedsięwzięć dla wędrowników, dzięki którym kadra rozwija swoje umiejętności

 

Podziękujmy naszymi głosami druhnie Kasi za swoją pracę!

 

Każdego dnia blisko 10 000 instruktorów – wolontariuszy Związku Harcerstwa Polskiego wychowuje najmłodsze pokolenie Polaków w zgodzie z ideałami płynącymi z Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego. Plebiscyt Niezwyczajni to możliwość podziękowania tym, którzy wyróżniają się na tle innych – swoją pracą, pomysłami i zaangażowaniem. Piąta edycja plebiscytu dedykowana jest drużynowym i wszystkim, którzy dbają o ich rozwój.

12705202 10154639116739466 2969428269508452619 n

http://zhp.pl/niezwyczajni/

Wspierają nas:
team1
team2
team3
team4
team5
team6
Back to Top