Zespół Programowy Hufca

Zespół programowy

 

Program Hufca powstaje dla nas- wszystkich harcerzy w nim zrzeszonych. Ale nie powstaje bez nas. Oznacza to tyle, że- jeśli chcemy, żeby się coś działo- musimy to zorganizować. Ponieważ chcemy, by imprezy firmowane przez Hufiec były atrakcyjne dla jego członków- to oni muszą je tworzyć. Zgodnie z podstawową zasadą: daj szansę, nie wyręczaj!

 

Zespół Programowy Hufca ZHP Iława zajmuje się zatwierdzaniem planów i nadzorem nad realizacją imprez  oraz wydarzeń hufcowych. Twórcą programu hufca może być każdy harcerz. Wystarczy zgłosić pomysł- w formie wstępnego planu- do programowca i oczekiwać zaproszenia na rozmowę. Po otrzymaniu zgody na realizację- pomysłodawca staje się Organizatorem. Zespół programowy pomoże mu zaplanować działania, poszukać doradców, dotrzymać terminów… Słowem udzieli wszelkiego możliwego wsparcia. Czekamy na Wasze propozycje. Liczymy na Wasze zaangażowanie.

 

Jeśli widzisz się w naszym zespole na stałe- zgłoś się !!!

 

Skład zespołu:

 

  • Hm. Maria Marciniak- programowiec