Podsumowanie - Piknik Harcerski

3 października w Gimnazjum Samorządowym nr 1 odbył sie Piknik Harcerski "W drodze po sztandar". Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji: aukcja, loteria fantowa, pyszne jedzenie, malowanie twarzy, wystepy artystyczne. Zebraliśmy 9.092 zł. To ogromny sukces! Z całego serca pragnemy podziękować wszystkm, którzy zaangażowali się w przygotowanie pikniku. Serdeczne podziękowania składamy Radzie Przyjaciół Harcerstwa na czele z Panią Aleksandrą Skubij. Wszystkim darczyńcom i sponsorom. Dziękujemy także Iławskiemu Centrum Kultury oraz wszystkim mediom. Wielkie podziękowania składamy także panu Mariuszowi Gołębiowskiemu za przeprowadzenie całej imprezy. A przede wszystkim dziękujemy wszystkim przybyłym gościom. Mamy nadzieję, że podobało się wszystkim. Czuwaj!

piknik1