25 LDSH im. Phm. Bronisława Grzymowicza

 

25 Lubawska Drużyna StarszoHarcerska

im. Phm. Bronisława Grzymowicza


Na swoim koncie mają już kilkanaście lat istnienia, kilka zorganizowanych biwaków, przeprowadzonych akcji charytatywnych, np. "Podaruj serce" oraz edukacyjnych, np. "Za mundurem kultura sznurem". To właśnie 25 Lubawska Drużyna Starszoharcerska im. phm. Bronisława Grzymowicza. Źródła ich działań wywodzą się z lubawskiego Gimnajzum, gdyż kiedyś drużynowymi byli nauczyciele, teraz ich miejsce zajmuje charyzmatyczna dh. Aleksandra Kowalska. Jej prawa ręka to dh. Barbara Jakubowska. Dotychczas w drużynie istnieją dwa zastępy "Spoonsi", którymi dowodzi dh. Patrycja Gsell, a pomaga jej dh Kamil Graszkiewicz, oraz "Assasyni" z dh. Izabellą Kossowska na czele. Spotykają się w harcówce (piwnica Gimnazjum w Lubawie) w piątki o 17:00. Większość ich harcerzy to wędrownicy, dlatego wykorzystują ładną pogodę i szukają swojego miejsca w świecie! Wchodząc do ich grona doświadczysz niepowtarzalnego poczucia humoru, dosyć specyficznej organizacji i spotkasz przyjaciół na całe życie! 


Drużynowa - Pwd. Aleksandra Kowalska tel. 603 082 723

Przyboczna - Dh. Barbara Jakubowska 

Zastępowa "Spoonsi" - Dh. Patrycja Gsell

Zastępowa "Assasyni" - Dh. Izabella Kossowska

 

Śledź nas na facebook'u ! 

 

Wspierają nas:
team1
team2
team3
team4
team5
team6
Back to Top