X LGGZ "Pracowite Pszczółki"

 

X Lubawska Grunwaldzka Gromada Zuchowa

"Pracowite Pszczółki"

 


 Czuwaj!

Zbiórki naszej gromady odbywają się w czwartki o godzinie 17:00 w świetlicy Szkoły Podstawowej w Lubawie :)

Nasza gromada zuchowa rozpoczęła swą działalność w czerwcu 2010 r., kiedy to komendant hufca Iława phm. Maciej Marciniak otworzył okres próbny. W listopadzie w czasie trwania biwaku "Na dobry start" zamknięto o okres próbny z wynikiem pozytywnym, gdzie gromada pod nazwą: X Lubawska Gromada Zuchowa "Pracowite Pszczółki" została przyjęta w poczet drużyn hufca Iława. 


Drużynowa - Pwd. Aleksandra Gacioch tel. 720848184 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przyboczna - Dh. Zofia Bukowska 

Przyboczna - Tropicielka Angelika Krajewska

 

 

Śledź nas na Facebook'u