Zlot Grunwaldzki

Informacje dotyczące wyjazdu na XLVII Zlot Grunwaldzki w dniach 9- 15 lipca 2018r:

Wyjazd poniedziałek 9 lipca 2018r.- zbiórka o 12.30 na parkingu przy basenie ul. Biskupska
Kartę kwalifikacyjną uczestnika zlotu dostarczyć do komendanta hufca do końca czerwca.
Ekwipunek zlotowicza: 
-Plecak duży, mały plecak na wędrówki, śpiwór, jasiek, latarka
- mundur (spodnie khaki, albo dżinsy granatowe- jednolite dla drużyny), spódnica mundurowa getry, rajstopy beżowe, do munduru, rogatywka, lub beret , koszulka drużyny, buty do munduru (czarne, lub brązowe), książeczka harcerska , wieszak na mundur, polar hufcowy;
-strój średniowieczny (obowiązkowo !) -obuwie sportowe, klapki pod prysznic, gumowce -ubranie przeciwdeszczowe (kangurka, kurtka, lub pałatka)
-dres do spania, 6 zmian bielizny osobistej, 8 par skarpet, koszulki z krótkim rękawem i bez rękawów- łącznie 7 szt., 2 bluzy z długim rękawem ( przynajmniej jedna w ciemnym kolorze, nie jaskrawa), krótkie spodenki- 2szt. Spodnie długie (dżinsy), jasna czapka z daszkiem na głowę.
- przybory higieniczne w kosmetyczce, 2 ręczniki, torba płócienna (na rzeczy do wyjścia pod prysznic), emulsja z filtrem UV do opalania, środek przeciw komarom i po ugryzieniu komarów, plaster z opatrunkiem , papier toaletowy, chusteczki higieniczne i do higieny intymnej
- kubek blaszany, lub plastikowy, nóż, deska do krojenia -przybornik do szycia( igła, nici, agrafka, guzik) nożyczki, przybory do pisania, śpiewnik