94 Iławska Wodna Drużyna Wędrownicza

"Łatwopalni"

 94 IWDW Łatwopalni to drużyna wędrownicza działająca w Iławie założona przez Pwd. Michała Lewandowskiego. Obecnie działamy przy Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 r. w Iławie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, byciem wodniakiem i harcerzem jednocześnie, do wstąpienia w nasze szeregi. To właśnie na naszych zbiórkach będziesz miał możliwość nauki pływania, żeglowania ale także zagłębiania tajników sztuki turystyki aktywnej takiej jak kajakarstwo czy survival. Wszystkie te zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonej kadry instruktorskiej. ale przede wszystkim zostaniesz harcerzem z krwi i kości.

 

ZBIÓRKI ODBYWAJĄ SIĘ CO WTOREK O GODZINIE 17:00 W HARCÓWCE NA JAGIELLONCZYKA 16 (za budynkiem ITBS'u)

 

 


Drużynowy - pwd. Piotr Jakimowicz tel. 665 674 367

Przyboczny - Marcin Borek

Przyboczna - Wiktoria Burza

 

Zapraszamy do śledzenia nas na facebook'u !