Adventure vol.4 woda + przygoda - 5 lecie Łatwopalnyc

Czuwaj!

Nasz rajd rozpoczęliśmy trasą pieszą z Iławy do Siemian mamy nadzieję że była ona dla was czymś czego jeszcze nie przeżyliście choć pogoda na początku niezbyt nam sprzyjała od razu podziękowania dla Iławskiej Komendy Policji za pomoc w przy ubezpieczaniu trasy na drodze, dziękujemy za wsparcie! Po po powrocie i rozkwaterowaniu odbyło się wielkie ognisko integracyjne z kiełbaskami i wspólnym śpiewaniem i graniem i za poprowadzenie dziękujemy Druga Grudziądzka Artystyczna Drużyna Harcerska "Gryf", na drugi dzień uczestnicy mieli okazję wypróbować się 2 różnych rywalizacjach, na torze przeszkód gdzie mieli wykazać się swoimi umiejętnościami fizycznymi, oraz w budowaniu łodzi z płyt OSB ucząc się podstaw używania narzędzi które znajdują się często w naszych domach tu od razu dziękujemy za wsparcie Bricomarche Iława gdzie otrzymaliśmy płyty OSB oraz firmie Tartak "Progres" za łaty, dziękujemy wam bardzo serdecznie! W miedzy czasie odbywania się zajęć był także czas wolny w którym nasi uczestnicy mieli okazję popływać na żaglówkach oraz kajakach, tu dziękujemy za pomoc dh. Maciej Marciniak oraz dh. Hubert Nowicki za poprowadzenie zajęć na wodzie. Wieczorem odbyła się Msza Święta a po niej przeszliśmy na wieczór urodzinowy z wyżerka którą uczestnicy przygotowali, dostaliśmy od drużyn wspaniałe prezenty które są dla nas bardzo wyjątkowymi i przydatnymi jeszcze potem chwila ogniska obrzędowego. w niedziele odbyło się wodowanie łodzi które uczestnicy sami skonstruowali i jak widać świetnie się bawili, apel kończący i wyjazd do domów! Dziękujemy także Gminie Iława za wsparcie finansowe naszej imprezy. 

Najbardziej także chcielibyśmy wam, uczestnikom, serdecznie podziękować za najlepiej spędzony czas, za wasze uśmiechy był to dla nas szczególnie wyjątkowy rajd bo z okazji 5-lecia naszej drużyny gdzie nasze urodziny spędziliśmy wszyscy wspólnie. 

20280591 1213209165491276 3019088321059933813 o

Aplikacja - Kim jesteś z Hufca ZHP Iława

Kim jesteś z Hufca ZHP Iława? Zapraszamy do quizu zrobionego przez dh. Bartka Bielaka z 20 IGDH "żywioły", któremu nie brakuje humoru. :)

http://samequizy.pl/sprawdz-do-kogo-jestes-podobny-w-hufcu…/

Kurs Przewodniskowski część II

Druga część kursu przewodnikowskiego i jednoczesnie ostatnia! Gratulujemy osobom które ukończyły kurs z wynikiem pozytywnym :)

 

19402114 1543258785725419 7325760893676536749 o

Wspierają nas:
team1
team2
team3
team4
team5
team6
Back to Top