Podsumowanie - Piknik Harcerski

3 października w Gimnazjum Samorządowym nr 1 odbył sie Piknik Harcerski "W drodze po sztandar". Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji: aukcja, loteria fantowa, pyszne jedzenie, malowanie twarzy, wystepy artystyczne. Zebraliśmy 9.092 zł. To ogromny sukces! Z całego serca pragnemy podziękować wszystkm, którzy zaangażowali się w przygotowanie pikniku. Serdeczne podziękowania składamy Radzie Przyjaciół Harcerstwa na czele z Panią Aleksandrą Skubij. Wszystkim darczyńcom i sponsorom. Dziękujemy także Iławskiemu Centrum Kultury oraz wszystkim mediom. Wielkie podziękowania składamy także panu Mariuszowi Gołębiowskiemu za przeprowadzenie całej imprezy. A przede wszystkim dziękujemy wszystkim przybyłym gościom. Mamy nadzieję, że podobało się wszystkim. Czuwaj!

piknik1

Piknik Harcerski - W drodze po sztandar!

Komenda Hufca ZHP Iława i Rada Przyjaciół Harcerstwa ZHP Iława organizują w tym roku piknik którego głównym celem jest zebranie funduszy na nowy sztandar Hufca a także pokazaniu jak działają Harcerze w Iławie.

Odbędzie się on na terenie Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie.
Na pikniku przewidujemy Atrakcje takie jak:

- Kiełbasa z Grilla
- Smalec z ogórkami i chlebem
- Bigos
- Ciasta
- Gofry
- Kawa/Herbata
- Wata Cukrowa
- Ścianka Wspinaczkowa
- Motocykle
- Loteria fantowa
- Koncerty*
- Teatrzyk Zuchowy
- Malowanie twarzy
I wiele innych atrakcji które będą cały czas uaktualniane.


Koncerty* zagrają:
2 Grudziądzka Artystyczna Drużyna Harcerska "Gryf"
Perfeito z Działdowa


Śledź na bierząco informacje na temat festynu na naszym facebooku! 

Zapraszamy wszystkich chętnych Harcerzy i nie-Harcerzy. 

 

Nowa strona Hufca!


Po długim czasie wyczekiwania powstała na nowo strona Hufca ZHP Iława, w realizacji odnowienia strony podjął się Dh. Piotr Jakimowicz.Znajdziesz tu informacje na temat gdzie i kiedy poszczególne drużyny maja zbiórki, kontakt do ich drużynowych a także wiele innych informacji.


 

 

 63463

 

Wspierają nas:
team1
team2
team3
team4
team5
team6
Back to Top