112 IRDW „Feniks”

Hufiec, drużyny i dokumentyyy

Czy szukasz miejsca, gdzie mógłbyś rozwijać swoje umiejętności? Lubisz poznawać fajnych ludzi? Chcesz poznać uroki harcerstwa? A może interesują Cię pierwsza pomoc i chcesz się jej nauczyć do perfekcji? Ta drużyna jest dla Ciebie!!!

112 Iławska Ratownicza Drużyna Wędrownicza „Feniks” to drużyna pełna energii i wspaniałych osób. Jesteśmy otwarci dla nowych i ambitnych ludzi. Jeśli chcesz poznać uroki harcerstwa i zmienić swój tryb życia zapraszamy w każdą sobotę o godzinie 16:00 do naszej iławskiej harcówki, która znajduje się w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wiejskiej 2D. Dołącz do nas i zostaw ten świat trochę lepszy, niż go zastaliśmy!!! 🙂 .

drużynowy – pwd. Mateusz Ćwiklak HO tel. 532-606-880

przyboczna – pwd. Oliwia Zbysińska tel. 723-897-881

przyboczny – pwd. Karol Jabłoński tel. 605-935-360

przyboczna – dh. Natalia Chyżyńska tel. 665-701-922